![](https://utilaje.tv/wp-content/uploads/2021/09/mecanica-ceahlau-100-de-ani-de-e.jpg)
Ionuț Moraru, director național de vânzări al Mecanica Ceahlău, prezintă echipamentele agricole din oferta companiei care a împlinit anul acesta un secol de existență. Mecanica Ceahlău a participat la Târgul Agromalim de la Arad împreună cu partenerul Agro Line și a prezentat și o gamă completă de tractoare Steyr, care fac parte din portofoliul companiei încă din anul 2015. Pentru mai multe informații despre produsele Mecanica Ceahlău, accesați https://mecanicaceahlau.ro.